Zeeuwse Visveilingen

De visserij; gezonde handel

In de visserij is er elke dag werk. Ook op de visveilingen, de schakel tussen vissers en handelaren, is er elke dag iets te doen. Het is een levendig bedrijf, met eigen wetten, eigen gewoonten en veel afwisseling.

Maak hier kennis met de veelzijdigheid van de Zeeuwse Visveilingen, gevestigd in Vlissingen en Breskens. De visserij is een gezonde handel, eigenlijk is het handel in gezondheid!

Als aanvoerder en/of handelaar heeft u veel baat bij een goede veiling. Wij staan dan ook graag voor u klaar.

De informatie op deze website hebben wij bewust kort en bondig gehouden. Als u meer wilt weten, neemt u dan contact op voor een vrijblijvend gesprek en/of kijkje op de veiling.

Mede namens al onze medewerkers:

Welkom bij de Zeeuwse Visveilingen

Foort Lokerse

Algemeen directeur

Back | Top

Nieuws

Lees verder

18-09-2017 | Verkoop Visafslag Vlissingen 15-09-17

Acht tal aan kotters bij de verkoop van vrijdag 15-09-17
Deze acht zette ruim 50 ton vis neer.
Goed voor een vrijdagomzet van 345072,91 euro.

Lees verder

17-09-2017 | Lichtpuntje voor pulsvisserij

http://visserijnieuws.punt.nl/content/2017/09/Lichtpuntje-voor-puls-in-Europarlement